Lemon Resort Spa wybudował apartamenty na wodzie

Lemon Resort Spa, apartamenty na wodzie

Lemon Resort Spa w swojej ofercie ma ,,pływające hotele”. Właściciele obiektu znajdującego się w Gródku nad Dunajcem stworzyli na tafli Jeziora Rożnowskiego apartamentowce. Zakończoną inwestycją pochwalili się w mediach społecznościowych.

,,Kończymy ten tydzień całkiem niezłą wisienką na torcie, a raczej apartamentem na wodzie. Będąc dokładnym, to całym szeregiem apartamentów na wodzie, które dostępne są już dla naszych Gości” – napisali przedstawiciele Lemon Resort Spa na Facebook’u.

Pokoje Deluxe, bo taką nazwę noszą, znajdują się w nowoczesnych budynkach hotelowych zlokalizowanych bezpośrednio na tafli Jeziora Rożnowskiego. Prowadzi do nich pomost.

,,To, co tu powstało jest tak fajne, że ciężko to dobitnie wyrazić słowem. Możemy tylko zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty pobytowej, byście mogli na własne oczy przekonać się, co do tej niesamowitości” – przekonują właściciele obiektu.

Na jeden wodny apartamentowiec składa się dwuosobowy pokój z antresolą o łącznej powierzchni 30mm2 oraz taras (11 m2). W pokoju maksymalnie mogą przebywać trzy osoby dorosłe lub dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci.

Źródło/ Fot. Lemon Resort SPA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.