Leją beton na moście heleńskim [ZDJĘCIA]

Prezydent Ludomir Handzel, jego zastępca Artur Bochenek oraz dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg przyglądali się dziś postępom prac na placu budowy mostu Józefa Piłsudskiego zwanego heleńskim. Obecnie trwa betonowanie płyty pomostu od strony dzielnicy Helena.

Jak podkreśla dyrektor MZD Adam Konicki, właśnie rozpoczął się jeden z najważniejszych etapów tej inwestycji. - Byliśmy gotowi już dwa tygodnie temu, ale trzeba było czekać na pogodę i odpowiednią temperaturę w nocy – wyjaśnia.

– Dziś betonujemy od strony Heleny, a na przyszły tydzień planowane jest zalewanie betonem przęsła po stronie zamku. Po tym będzie można cały most izolować, uzbrajać go w krawężniki, wykonywać kapy chodnikowe i przygotowywać warstwy ścieralne asfaltu - informuje dyrektor MZD.

Źródło: UM Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

2 comments

  1. Zosia 21 lutego, 2019 at 19:54 Odpowiedz

    Hanzel przednia koszulka. Najlepiej spijać śmietankę nie dac ani grosza i mówić że się zrobiło. Bierz się do roboty. I bochenek niech zostanie po drugiej stronie Dunajca.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.