Lada moment wielkie otwarcie Castoramy w Nowym Sączu!

Układanie towarów, mycie okien i podłóg... W sklepie Castorama w Nowym Sączu trwają ostatnie przygotowania do wielkiego otwarcia, które zaplanowano na jutro (16 września). Jak zapowiada Katarzyna Mitrowska z działu PR sieci Castorama dla klientów przygotowano atrakcyjną ofertę produktów budowlanych, wykończeniowych i dekoracyjnych. Wszystkim, którzy wybierają się na otwarcie przypominamy o tym, aby zabrać ze sobą maseczkę ochronną. 

wsb3

Zaproszenie na wielkie otwarcie już dotarło. Jutro obiekt, który jest największą tegoroczną inwestycją sieci Castorama otworzy drzwi dla klientów z Sądecczyzny i okolic. Piętnaście miesięcy budowy dało efekt w postaci okazałego budynku, w którym zatrudnienie znalazło 140 osób.

-Oferta nowego sklepu zawiera produkty z różnych kategorii cenowych czy propozycji aranżacyjnych. Zarówno profesjonaliści, jaki i dopiero szukający inspiracji klienci mogą być zaskoczeni bogactwem asortymentu- informuje Katarzyna Mitrowska

Produkty będzie można też zamawiać na stronie internetowej Castorama.pl lub telefonicznie z dostawą pod wskazany adres lub do Paczkomatu InPost. Castorama oferuje również usługę „zamów i odbierz”, dzięki której skompletowane zamówienie będzie można odebrać w sklepie już w 2 godziny po jego złożeniu.

-Na terenie sklepu będzie można również odbyć konsultację i poprosić o przygotowanie projektu np. łazienki przez profesjonalnego projektanta. Oprócz tego będą dostępne również liczne strefy inspiracji, między innymi kuchni, łazienki i garderoby – dzięki nim każdy będzie mógł sprawdzić jakie rozwiązania i produkty będą dla niego najlepszym wyborem- dodaje

 

KOMORA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.