Kto rozpozna osoby i miejsca uwiecznione na tych fotografiach?

Pomóżcie rozpoznać ludzi i miejsca z przedwojennych zdjęć! Z takim apelem zwraca się do sądeczan posiadacz prezentowanych niżej starych fotografii. Każdy, kto może udzielić wiarygodnej informacji w tej sprawie proszony jest o kontakt z Sądeckim Sztetlem.

Wspomniane zdjęcia znajdują się w zbiorach prywatnych osoby mającej rodzinę w okolicach Maciejowej i Łabowej – mówi Łukasz Połomski, założyciel Sądeckiego Sztetla. – Prawdopodobnie została na nich sportretowana rodzina Bresmanów, ale nie jesteśmy tego stuprocentowo pewni.

Jak podkreśla Łukasz Połomski, istotne są także informacje dotyczące miejsc, w których mogły zostać zrobione wspomniane zdjęcia.

– Jedno prawdopodobnie zostało zrobione w Krynicy – Zdroju, drugie być może w Maciejowej, ale po takim upływie czasu, trudno jednoznacznie ustalić lokalizację.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w  jednoznacznej identyfikacji osób ze zdjęć proszone są o kontakt ze Sądeckim Sztetlem.

Adres e- mail: [email protected]

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.