Kryniczanie dla Niepodległej

Kryniczanie od polowy sierpnia pracowali nad przygotowaniem musicalu dla Niepodległej. W projekt zaangażowanych było niemal 100 osób, w tym: dorośli, dzieci i młodzież. Premiera odbędzie się 11 listopada o godz. 11.00 w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju.

Jak informują organizatorzy, dodatkowo społeczność Krynicy zaplanowała w tym uroczystym dniu także akcję „Listy do Niepodległej”, która polega na składaniu pisemnych życzeń naszej Ojczyźnie. Listy będzie można pisać i zostawiać także w krynickiej Pijalni Głównej w godz. 10.00-15.00. Najciekawsze życzenia zostaną opublikowane na tablicach wystawienniczych na krynickim Deptaku, gdzie będą prezentowane
do końca roku 2018 .

Opisane wydarzenia stanowią elementy większego projektu pt. „Kryniczanie dla Niepodległej” realizowanego przez Urząd Miasta Krynicy-Zdroju i Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju „Odkryj Tylicz” we współpracy z Uzdrowiskiem Krynica-Żegiestów S.A. oraz Pasażem Krynickim, a współfinansowanego przez Województwo Małopolskie.

Projekt Nasza Niepodległa realizowany jest w ramach projektu FIO Małopolska Lokalnie. Południe, dofinansowanego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Źródło: organizatorzy 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.