Krynica-Zdrój: zderzenie osobówek. Dwie osoby w szpitalu

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Sądeckiej w Krynicy-Zdroju. Do zdarzenia doszło wczoraj (21 października) około 14:25.

wsb3

Kiedy służby dotarły na miejsce, Renault Koleos znajdował się na środku jezdni i blokował jeden pas ruchu w kierunku Krynicy. Opel Corsa stał natomiast na zatoczce poza jezdnią.

Pierwszym z pojazdów jechał sam kierowca, który nie odniósł żadnych obrażeń. Na dolegliwości skarżyły się jednak dwie z czterech osób podróżujących Oplem. W momencie przybycia zastępów straży pożarnej na miejscu był już patrol policji oraz karetka pogotowia ratunkowego, której załoga badała uczestników zdarzenia. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

- Działania strażaków polegało na zabezpieczeniu miejsca, kierowaniu wahadłowo ruchem drogowym, odłączaniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe marki Renault oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych - relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Po zakończeniu policyjnych czynności usunięto pozostałości po wypadku, a uszkodzone auta zepchnięto poza jezdnię.

fot. PSP w Nowym Sączu

FORDDOSLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.