Krynica-Zdrój: zderzenie osobówek. Dwie osoby w szpitalu

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Sądeckiej w Krynicy-Zdroju. Do zdarzenia doszło wczoraj (21 października) około 14:25.

Kiedy służby dotarły na miejsce, Renault Koleos znajdował się na środku jezdni i blokował jeden pas ruchu w kierunku Krynicy. Opel Corsa stał natomiast na zatoczce poza jezdnią.

Pierwszym z pojazdów jechał sam kierowca, który nie odniósł żadnych obrażeń. Na dolegliwości skarżyły się jednak dwie z czterech osób podróżujących Oplem. W momencie przybycia zastępów straży pożarnej na miejscu był już patrol policji oraz karetka pogotowia ratunkowego, której załoga badała uczestników zdarzenia. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Działania strażaków polegało na zabezpieczeniu miejsca, kierowaniu wahadłowo ruchem drogowym, odłączaniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe marki Renault oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Po zakończeniu policyjnych czynności usunięto pozostałości po wypadku, a uszkodzone auta zepchnięto poza jezdnię.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.