Krynica-Zdrój: policja wykluczyła udział osób trzecich w śmierci 42-latka

Krynica-Zdrój: policja wykluczyła udział osób trzecich w śmierci 42-latka

Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich, które mogłyby się przyczynić do śmierci 42-letniego mężczyzny. Jego ciało zostało odnalezione  w ubiegły piątek na parkingu obok jednego z lokali gastronomicznych na ul. Kraszewskiego w Krynicy-Zdroju. 

Jak relacjonuje podkom. Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu, 19 lipca w godzinach rannych Dyżurny Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał leżeć  na parkingu przy ul. Kraszewskiego w Krynicy Zdroju. Na miejsce został skierowany  patrol policji, który zastał tam załogę  karetki pogotowia.  Lekarz będący na miejscu zdarzenia stwierdził zgon 42-letniego mężczyzny.

– W miejscu ujawnienia zwłok przeprowadzono czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Muszynie.  Zwłoki zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.  Okoliczności zdarzenia są obecnie wyjaśniane – poinformowała podkomisarz Justyna Basiaga.

Fot. arch. KMP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.