Krynica-Zdrój. Będą sprzątać Park Zdrojowy. Potrzeba wolontariuszy, którzy dadzą dobry przykład

Krynica-Zdrój. Będą sprzątać Park Zdrojowy. Potrzeba wolontariuszy, którzy dadzą dobry przykład

Jak co roku wraz z topnieniem śniegu pojawia się smutna rzeczywistość – wszędobylskie śmieci, które skutecznie zabierają urok zieleniącej się trawie, czy kwitnącym drzewom. Mimo wielu apeli, nadal są osoby, które bezmyślnie zaśmiecają środowisko. W całej Polsce, ale i lokalnie organizowane są akcje sprzątania świata. Również w Krynicy-Zdroju zakasują rękawy i będą czyścić teren. Potrzeba wolontariuszy, którzy chcą dać dobry przykład.

Akcję sprzątania krynickiego Parku Zdrojowego ogłosiła na swoim profilu w mediach społecznościowych radna Krynicy-Zdroju Iwona Grzebyk-Dulak.

,,Zapraszamy Was do udziału w sprzątaniu Parku Zdrojowego. Pomożecie? Biorąc za wzór inne miasta, jak i zgłoszenia mieszkańców, dwie komisje Rady Miejskiej – Gospodarki Przestrzennej, Ładu i Porządku Publicznego oraz Uzdrowiskowa, organizują sobotnie sprzątanie. Spotykamy się w sobotę, 8 maja o godzinie 10.00 na Deptaku przy pomniku Adama Mickiewicza” – poinformowała krynicka radna.

Sprzątanie zostało zorganizowane z inicjatywy przewodniczących obu ww. komisji: Bogdana Bębenka, Iwony Grzebyk-Dulak oraz radnych Marii Lelito i Małgorzaty Król.

,,Do współpracy zaprosiliśmy innych radnych oraz Urząd Miejski, który zapewni worki i rękawiczki oraz odbierze zebrane śmieci. Wspólnie zapraszamy wszystkich chętnych do poprawy estetyki naszego miasta” – zachęca na portalu społecznościowym radna.

Fot. pixabay. com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.