Kordian zagra dla małego Kordianka. Trwają zapisy na koncert charytatywny!

Kordian zagra dla małego Kordianka. Trwają zapisy na koncert charytatywny!

Wacław ,,Kordian” Cieślik zagra dla małego Kordianka Oracza z Binczarowej, który potrzebuje kosztownego leczenia. Koncert odbędzie się 26 kwietnia w Domu Weselnym Kana w miejscowości Królowa Polska. Wstęp 17o zł od osoby. Zebrane pieniądze trafią do rodziców chłopca i pomogą w walce o jego zdrowie.

Na twarzy chłopca ciągle gości uśmiech, chociaż mierzy się z wieloma problemami zdrowotnymi. 3,5-letni Kordian walczy każdego dnia, wspierają go bliscy.

,,U Kordianka wystąpiła wada genetyczna. Stwierdzono zanik nerwu wzrokowego, niedosłuch obustronny, wadę stopy, napięcie mięśniowe, rozszczep podniebienia podśluzówkowego, częste infekcję dróg oddechowych, alergię pokarmową, astmę oskrzelową, atopowe załapanie skóry, małogłowie, opóźnienie rozwoju psychomotorycznego, niepełnosprawność intelektualną” – opisują jego bliscy na portalu zrzutka.pl. 

Kordianek jest pod opieką kilkunastu specjalistów, wymaga częstej i kosztownej rehabilitacji. Teraz dla niego ruszyła fala pomocowa. Uruchomiono publiczną zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl, ale i zorganizowano koncert, na którym zgodził się zagrać Kordian. Trwają zapisy na wydarzenie pod nr: 604 611 378. Dla gości przygotowano wiele atrakcji – od pyszczego, regionalnego jedzenia po zabawę taneczną w rytm muzyki Summer Band i Zespołu Orły. Podczas koncertów przeprowadzone zostaną licytacje na rzecz chłopca.

Kordainkowi można pomóc również, wpłacając pieniądze —>TUTAJ.

Fot. Adrian Maraś

Reklama