Konferencja szkoleniowa Only Futbol w Nowym Sączu. „O wiele lepszy wynik niż poprzednio!” [Program]

W hotelu Beskid w Nowym Sączu odbyła się konferencja prasowa z twórcą projektu Only Futbol Stanisławem Szpyrką oraz zastępcą Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Tomaszem Michałowskim.

wsb3

W imieniu prezydenta Ryszarda Nowaka dziękuję organizatorowi za to, że po raz drugi zdecydował się przeprowadzić je u nas, w Nowym Sączu – powiedział Tomasz Michałowski.

To dla miasta wymierne korzyści w postaci odwiedzin wielu znamienitych gości, którzy będą korzystali z naszej bazy noclegowej i gastronomicznej. To również promocja miasta. Przybędzie wielu trenerów z całego kraju, również z ekstraklasy. Będą rozmawiać o najistotniejszych zagadnieniach dotyczących szczególnie młodzieżowej piłki nożnej. Jestem przekonany, że te dwa dni będą owocne w dyskusje o tematyce piłkarskiej, ale również te odnośnie kondycji piłki nożnej w Polsce. Zapraszamy wszystkich na oficjalne otwarcie, które nastąpi jutro w hotelu Beskid o godz. 20 – dodał.

Szczerze przyznam, że 12 miesięcy temu, gdy odbywała się pierwsza edycja naszej konferencji nie sądziłem, że wzbudzi tak wielkie zainteresowanie i obije się szerokim echem wśród trenerów, działaczy, dyrektorów piłkarskich w całej Polsce – powiedział Stanisław Szpyrka.

To dla nas wielkie wyróżnienie. To budujące i motywujące. Nasi wyśmienici prelegenci z pewnością przedstawią wiedzę na najwyższym poziomie. W tym roku głównym tematem będzie kompleksowość w rozwoju dzieci i młodzieży oraz aspekt motoryczny. Cieszy fakt, że zapisało się tak wielu szkoleniowców z naszego środowiska, z powiatu nowosądeckiego. To o wiele lepszy wynik niż poprzednim razem, co tylko pokazuje rangę tego wydarzenia – dopowiedział Szpyrka.

Program:

Forum dyskusyjne z Prelegentami Konferencji 23 lutego (piątek) o godzinie 20:00 w Hotelu Beskid ul. Limanowskiego 1.

Oficjalne rozpoczęcie II Konferencji Only Futbol 24 lutego (sobota) o godzinie 09:00 w Hotelu Beskid ul. Limanowskiego 1.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

JULAPRZED
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]