Gdzie jest 14-letnia Kaja? Już jest bezpieczna!

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu prowadzi poszukiwania zaginionej 14-letniej Kai Ligiery. Dziewczynka wyszła z domu wczoraj, (czwartek 23 marca, ok. godz. 10.30) i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

– W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę skórzaną typu ramoneska, spodnie dżinsowe w kolorze jasnoniebieskim, białe buty sportowe do kostki na wysokiej podeszwie. Zabrała ze sobą dużą czarną torebkę – opisuje zaginioną mł. asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik nowosądeckiej komendy.

Rysopis zaginionej: wzrost  156-160 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne długie, twarz okrągła.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej policja prosi przekazywać na numer alarmowy 997 lub do policjantów prowadzących sprawę: (18) 442 46 51 i (18) 442 46 50.

Policja poszukuje również 24-letniej  sądeczanki Anity Bruss, o czym informowaliśmy TUTAJ.

Źródło i fot. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.

aktualizacja:

Nowosądeccy policjanci odnaleźli Kaję. Dziewczynka jest cała i zdrowa i znajduje się pod opieką rodziców. Ze względu na charakter sprawy policja nie informuje o szczegółach zdarzenia.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.