Kickboxing. Sądeczanka dominatorką na Bałkanach!

Nie próżnowali w UKS Gladiatorze Binczarowa. Reprezentanci tego klubu wystartowali równolegle w dwóch różnych wydarzeniach: Natalia Dulian zaprezentowała się w Lidze K1 HFO w Jaśle, zaś kadeci wystąpili na turnieju Balkan Open w Tesanj w Bośni i Hercegowinie.

wsb3

Na Podkarpaciu Dulian po kontrowersyjnej decyzji sędziów przegrała z zawodniczką ze Słowacji.

- To nie wynik się liczy a zebrana lekcja przed Mistrzostwami Polski, które już w kwietniu. Forma rośnie! - komentuje trener UKS Amadeusz Kwiatkowski.

Zaszalała Julia Niewiadomska, dominując w swojej kategorii wagowej i zdobywając złoty medal!

- Julka potwierdziła, że małe potknięcie na Mistrzostwach Polski było przypadkowe. Forma jest ciągle wzrostowa! Srebrne medale zdobyli Kacper Olech oraz Beata Fyda natomiast brąz Jakub Mikulski – cieszy się trener Kwiatkowski.

Kacper po dwóch zwycięstwach rywalizował w finale z Adrianem Citakiem (Feniks Krzyżówka). Dwa tygodnie temu na MP nasz zawodnik wygrał z tym rywalem, teraz musiał jednak uznać jego wyższość.

- Beata Fyda nie znalazła przeciwniczki w swojej kategorii wagowej (-32 kg). Zgodziła się jednak walczyć w wyższej kategorii (-37 kg). Przeciwniczka o głowę wyższa wychodziła do walki z szyderczym uśmiechem, który szybko zmienił się w grymas bólu po pierwszym sierpie Beatki. Walka przegrana 1:2, jednak zdaniem widowni i trenerów wynik powinien być w drugą stronę – dodaje Amadeusz Kwiatkowski.

Czytaj również: UWAGA! MAMY DLA WAS ZAPROSZENIA NA MECZ SANDECJI Z WARTĄ POZNAŃ!

Świetny początek zanotował Kuba Mikulski, pewnym triumfem nad Bośniakiem. Później jednak, przez problemy ze zdrowiem, nie stoczył już żadnej walki. Mimo to zdobył brąz.

UKS Gladiator Binczarowa dziękuje za pomoc sponsorom, bez których ten wyjazd nie byłby możliwy: Starostwu Powiatowemu w Nowym Sączu, Gminie Grybów, Miastu Grybów, Firmie AdMax, Firmie Stan- Drew oraz Nikko Polska.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: UKS

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.