Kibice Sandecji protestowali przed ratuszem

Tak jak zapowiadali, tak zrobili – kibice Sandecji protestowali przed ratuszem przeciwko nieudacznictwu władz miasta związanych z budową stadionu przy ul. Kilińskiego.

Przed ratuszem zebrało się ponad sto osób, które w przyśpiewkach i wykrzykując oznajmiali co sądzą o władzach Nowego Sącza, które nie dotrzymują  słowa danego w kampanii wyborczej.

Nie może tak być, że takie miasto jak Nowy Sącz nie ma nowoczesnego obiektu piłkarskiego – mówił przedstawiciel Stowarzyszenia Kibiców Sandecji Jarosław Żuk. – W kampanii wyborczej były piękne słowa, a teraz jedna wielka klapa. Nowy Sącz ma 80 tys. mieszkańców i chcemy stadionu na 8000 osób. Nie może tak być, że wciąż jesteśmy zwodzeni. Jeden przetarg nie wypalił, drugi się nie może zakończyć, a teraz słyszymy, że prezydent chce rozpisać nowy. Takim działaniom mówimy – nie! Niech ludzie z Koalicji Nowosądeckiej pamiętają, że jeżeli nie dotrzymają słowa, to przy kolejnych wyborach ani jeden z nich nie otrzyma od nas głosów. Dzisiaj było nas mało, bo jest pandemia. Ale przyjedzie taki czas, że to minie, wtedy Sącz zobaczy naszą siłę. Nie odpuścimy władzy.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.