Kapitan Sandecji: Dramat trwa, ale nastroje są bojowe!

Kapitan piłkarskiej Sandecji Nowy Sącz Dawid Szufryn skomentował aktualną sytuację zespołu przed wtorkowym meczem z Zagłębiem Lubin (godz. 20.30 w Niecieczy).

Renault2

- Jakoś ciężko tak mówić na spokojnie o tym wszystkim. Wygląda to dramatycznie! – nie ukrywa 31-letni obrońca w rozmowie z Dobrym Tygodnikiem Sądeckim.

- Nastroje w zespole z pewnością są bojowe. Chcemy zmazać plamę po ostatnim meczu z Bruk-Bet Termalicą (0:1). Kiedyś w końcu musi przyjść ten moment, że przełamiemy się i wygramy! Zagłębie to silny rywal, ale nie z takimi już rywalizowaliśmy w ekstraklasie. Oby dopisało nam szczęście, chociaż ostatnio nawet z tym różnie bywało – dodaje popularny „Ciufa”.

Sandecja Nowy Sącz zajmuje ostatnie miejsce w Lotto Ekstraklasie. Zdobyła dotąd 22 punkty (więcej tutaj). Jej wtorkowy rywal Zagłębie Lubin (33 pkt, ósme miejsce w lidze) mocno osłabiło się odejściami Jakuba Świerczoka jednego z najlepszych strzelców ekstraklasy do bułgarskiego Ludogorca Razgrad oraz swojego najlepszego obrońcy Jarosława Jacha do angielskiego Crystal Palace. W tym roku „Miedziowi” kolejno przegrali 2:3 z Legią Warszawa, w Płocku nie dali rady Wiśle (0:2) i ostatnio u siebie bezbramkowo zremisowali z Arką Gdynia. 24 września ub. roku w Lubinie Sandecja przegrała 0:1. Jedynego gola zdobył wówczas Jarosław Kubicki.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl/Jarosław Para. Dawid Szufryn w walce z piłkarzami Wisły Kraków

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.