Kandydat radnych PiS na przewodniczącego sądeckiego samorządu: Janusz Kwiatkowski

Kandydat radnych PiS na przewodniczącego sądeckiego samorządu: Janusz Kwiatkowski

Propozycja, aby Janusz Kwiatkowski objął funkcję przewodniczącego Rady Miasta Nowego Sącza pojawiła się podczas spotkania klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. Na najbliższej sesji Rady Miasta ma odbyć się głosowanie.

– Było to po prostu spotkanie, na którym rozmawialiśmy o osobach, które mogłyby pełnić funkcję przewodniczącego Rady Miasta. Niemal jednogłośnie wybrano radnego Janusza Kwiatkowskiego. Trzech radnych było nieobecnych, zatrzymały ich sprawy zawodowe. Jestem jednak pewien, że można na nich liczyć, mam do nich zupełnie zaufanie – mówi radny Przemysław Gawłowski, przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Czy Janusz Kwiatkowski jest dobrym kandydatem na stanowisko przewodniczącego?

– Jest chyba w Nowym Sączu bardzo mało osób, które nie znałyby Janusza. Niezmiennie od 1998 roku zasiada w Radzie Miasta. To doświadczony samorządowiec. Jest grzeczny, spokojny i zdyscyplinowany. Wydaje mi się, że ma u kolegów posłuch, na ogół liczymy się z jego zdaniem. Myślę, że Janusz jest bardzo dobrym kandydatem i że dobrze sobie poradzi z wyzwaniem – podkreśla Przemysław Gawłowski.

Czytaj również inne opinie w najnowszym wydaniu DTS  TUTAJ. 

***

Janusz Kwiatkowski urodził się w 1957 r. Studiował Wychowanie fizyczne w Gorzowie Wielkopolskim. Jest nauczycielem wychowania fizycznego w I LO w Nowym Sączu. 

Fot. Ilustracyjne – portal.samorzadowy.pl 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.