Nowy Sącz. Druga runda debaty DTS24 i RTK [FILM]

Nowy Sącz. Druga runda debaty DTS24 i RTK [FILM]

debata

Podczas poprzedniej debaty prezydenckiej organizowanej przez RTK i DTS24  działo się jeszcze zanim kandydaci zasiedli w studiu. Dziś (czwartek, 4 kwietnia) odbyła się druga runda, a zarazem ostatnia debata przed pierwszą turą wyborów samorządowych. Zapraszamy przed ekrany wszystkich zainteresowanych.

Przed finałową rundą zachęcamy do obejrzenia debaty, która odbyła się 14 marca oraz zapoznania się z subiektywną oceną wypowiedzi poszczególnych kandydatów.

PONIŻEJ MOŻESZ OBEJRZEĆ DRUGĄ DEBATĘ Z UDZIAŁEM WSZYSTKICH KANDYDATÓW NA PREZYDENTA NOWEGO SĄCZA:

fot. DTS24

Organizatorzy wydarzenia – Regionalna Telewizja Kablowa i dts24 stanowczo sprzeciwiają się określeniu jakiego użył Ludomir Handzel w odniesieniu do debaty wyborczej, dziękując widzom i słuchaczom za „268 spotkanie” z prezydentem miasta.

Każdy z uczestników tej debaty był jej równoprawnym gościem, zaś gospodarzem były wymienione wyżej redakcje – nie zaś prezydent, który próbował w swojej wypowiedzi w sposób nieuprawniony skojarzyć swoją własną inicjatywę cyklu przemówień online adresowanych do mieszkańców, z programem, w którym był wyłącznie jednym z gości.

Informujemy również, że melodia, którą przez kilkanaście sekund słychać było podczas wypowiedzi Ludomira Handzla, odtworzona została bez wiedzy i zgody organizatorów, z urządzenia, którego zaproszony gość nie pozostawił (jak dobry obyczaj podpowiada) poza studiem.

 

Reklama