Izabela Trojanowska odwiedzi Nowy Sącz, aby pomóc Krzyśkowi stanąć na nogi

Krzysiek Chebda uległ ciężkiemu wypadkowi na motocyklu i choć przeciwności losu próbują podciąć mu skrzydła, on się nie poddaje. Walczy o siebie z całych sił mając po swojej stronie wspaniałą rodzinę, a u swojego boku dziewczynę, której miłość dodaje mu wiary w siebie i w marzenia o powrocie do sprawności. 5 stycznia będzie okazja, aby każdy z was mógł pomóc Krzyśkowi stanąć na nogi. To właśnie wtedy w Galerii Trzy Korony od 10 do 18 odbędzie się akcja “Gramy dla Krzyśka”, podczas której gościem specjalnym będzie Izabela Trojanowska. Będzie można wziąć udział w licytacjach i podarować datki na leczenie i rehabilitację walecznego chłopaka z Nowego Sącza.

W organizację akcji zaangażowanych jest kilkadziesiąt osób. Rodzina, przyjaciele, znajomi i wszyscy ludzie dobrego serca chcą pomóc Krzyśkowi wrócić do zdrowia, a siła i determinacja chłopaka nie pozwala pozostać wobec niego obojętnym.

– Jak nie wesprzeć takiego motocyklisty? On wróci do zdrowia i będzie z nami jeździł. Jestem tego pewien, że medycyna potrafi zdziałać cuda. Potrzebne są tylko pieniądze, dlatego z całego serca proszę o wsparcie. Walczmy o Krzyśka, bo warto. Jest wspaniałym chłopakiem, ma wspaniałą dziewczynę i plany na życie – mówił Tomasz Tokarz z grupy MotoSącz.pl

Koncert Izabeli Trojanowskiej, występ zespołu No Brothers, wokalistów School of Rock, podopiecznych Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu…  Te i wiele innych atrakcji przygotowano na 5 stycznia w Galerii Trzy Korony. W akcję pomocy zaangażowała się również fundacja Sursum Corda. Wydarzenie honorowym patronatem objął prezydent Ludomir Handzel.

-Sami nie bylibyśmy w stanie takiej akcji zorganizować. Dziękujemy wszystkim przyjaciołom i tym, którzy przyczynili się do tego. Nie będę ukrywała, że każdy grosz i każda złotówka jest ważna, bo jedna godzinach rehabilitacji Krzyśka to 100 złotych, a tych rehabilitacji troszkę trzeba. Już dziś dziękuję za każdy grosz – mówił tata Krzyśka – Dariusz Chebda

Zapraszamy wszystkich 5 stycznia do galerii Trzy Korony od 10 do 18. Wasza pomoc może zdziałać cuda!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.