Izabela Szafrańska o DDTVN: Z pewnością tam wrócimy z jakąś muzyczną perełką

,,Izabela Szafrańska to młoda wokalistka, która skradła serca widzów talent-show” – tak artystkę z Lipnicy Wielkiej przedstawiają dziennikarze telewizji TVN. Sądeczanka wraz z zespołem wystąpiła w poniedziałek rano w programie Dzień Dobry TVN, gdzie zaprezentowała jeden ze swoich najnowszych kawałków.

wsb3

Jeśli komuś nie udało się zobaczyć występu Izy w telewizji TVN na żywo, może obejrzeć go na stronie programu TUTAJ.

– Występ w Dzień Dobry TVN to była kolejna wspaniała przygoda i nowe doświadczenie – zdradza Izabela Szafrańska. – Razem z moimi muzykami dobrze bawiliśmy się na scenie. Panowała tam świetna energia i w zasadzie zapomnieliśmy, że występujemy w telewizji.

Wokalistka zaprezentowała jeden z utworów ze swojej debiutanckiej płyty ,,Z bursztynu”, która ukazała się w listopadzie 2019 roku.

– Piosenka „Niewinni jeszcze” jest bardzo pozytywna, świeża i przyjemna, więc idealnie wpasowała się w klimat programu. Myślę, że to nie ostatni nasz występ w Dzień Dobry TVN. Z pewnością tam wrócimy z jakąś muzyczną perełką – zapewnia w rozmowie z nami artystka z Lipnicy Wielkiej.

Przypomnijmy, że 15 lutego w Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu odbędzie się koncert promujący płytę Izabeli. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Więcej na temat Izabeli Szafrańskiej przeczytasz TUTAJ.

fot. archiwum Izabeli Szafrańskiej

 

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]