INWESTYCJE. Wychodzimy naprzeciw marzeniom

Marzysz o własnym domu, w zacisznym miejscu, a jednocześnie chciałbyś zachować komfort łatwej i szybkiej komunikacji? Te warunki wydają się dziś niemal nie do pogodzenia. - Ale nie dla nas – mówi Jacek Pietryga z firmy Biznes, dzięki której przy ul. gen. Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego w Nowym Sączu powstają właśnie domy marzeń.

Renault2

Willowa dzielnica w okolicach Sądeckiego Parku Etnograficznego dla wielu mieszkańców to synonim spokoju i sielskości. Tu można uciec od zgiełku miasta - choć wciąż pozostając w jego granicach - i mając na wyciągnięcie ręki uroki natury, wyciszyć się i zrelaksować. Dlatego to tu Firma Biznes postanowiła zrealizować swą inwestycję.

Z osiedla do najbliższego centrum handlowego jest zaledwie 10 minut spacerem

- Wychodzimy naprzeciw marzeniom i oczekiwaniom ludzi, którzy chcieliby po pracy zaznać błogiego spokoju z dala od miejskiego hałasu, a jednocześnie codziennie do tej pracy chcieliby się łatwo i szybko dostać mówi Jacek Pietryga.

Dom Marzeń, bo tak nazywa się powstające właśnie kameralne 10-rodzinne osiedle, również z uwagi na atrakcyjną cenę sprawia, że pragnienie o posiadaniu własnego domu z ogrodem wcale nie musi pozostawać w sferze marzeń. Inwestor oferuje dwa budynki mieszkalne jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej oraz sześć budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

- Koszt zakupu domu w zabudowie bliźniaczej nie odbiega jakoś znacząco od kosztu zakupu mieszkania w bloku w Nowym Sączu. Za to komfort i standard życia w domu jest nieporównywalny zapewnia Jacek Pietryga.

Dodaje, że również późniejsze koszty utrzymania nie powinny być wyższe. Wille o powierzchni średnio 130 m kw. zostały bowiem wyposażone w energooszczędną stolarkę oraz ekologiczne ogrzewanie gazowe piecem kondensacyjnym dwufunkcyjnym z zamkniętą komorą spalania.

Zobacz więcej wizualizacji wnętrz na http://www.dommarzen-ns.pl

Położenie, struktura i wyposażenie powstających domów zapewni więc rodzinom, które w nich zamieszkają, nie tylko spokój, ale też da poczucie komfortu i bezpieczeństwa. To zatem idealne miejsce do wychowywania dzieci.

W najbliższej okolicy oprócz wspomnianego skansenu, znajduje się kościół, szkoła i lodziarnia. Przystanek, z którego odjeżdżają miejskie autobusy, również jest na wyciągnięcie ręki.

- Nawet do najbliższego centrum handlowego jest zaledwie dziesięć minut spacerem pokazuje Pietryga i zachęca osoby zainteresowane takim komfortem życia do kontaktu.

WARTO WIEDZIEĆ

Wszystko, co niezbędne

Osiedle Dom Marzeń ma dostęp do wszystkich niezbędnych mediów, tj.: sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, energetycznej, gazowej, telekomunikacyjnej swiatłowód. Każdy z segmentów oddzielony jest od siebie ścianami o grubości 54 cm, zapewniającymi odpowiednią izolację termiczną i akustyczną. Ściany zewnętrzne/konstrukcyjne wykonane są z bloczków ceramicznych typu POROTHERM o grubości 25 cm ocieplonych izolacją o grubości 15 cm ze styropianu grafitowego o bardzo dobrym współczynnik i tynku akrylowego. Ściany wewnętrzne nośne wykonane również z POROTHERMU oraz działowe z pustaków pianowych. Wewnątrz tynki gipsowe gładkie.


Komfort i estetyka
Do wyko
ńczeń zewnętrznych i elewacji użyte będą elementy dekoracyjne znacznie poprawiające estetykę i bryłę budynku - kamień oraz imitacja deski. Konstrukcja dachowa została ocieplona wełną mineralną o grubości 25 cm i pokryta blachodachówką w kolorze grafitowym. Dodatkowo we wszystkich oknach zainstalowano energooszczędną stolarkę PCV trzyszybową. Okna są dźwiękoszczelne. Zamontowano także drzwi wejściowe: ocieplone oraz wygłuszone. Brama garażowa jest firmy Hormann, a ogrodzenie posesji firmy Wiśniowski. Osiedle wyposażone będzie również w system alarmowy z komunikacją GPRS.

Kontakt

Twoje marzenie jeszcze nigdy nie było tak blisko spełniania http://www.dommarzen-ns.pl . Skontaktuj się z inwestorem: tel.: +48 608 586 853; e-mail: [email protected]

Materiał promocyjny

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.