Inspirujące historie z życia wzięte w sądeckim Ekonomie

Mgr Mors  - artysta, Łukasz Pławecki - Mistrz Świata w kickboxingu, Krzysztof Bodziony- regionalista, Leszek Gieniec - radny miejski, Tomasz Połomski- dyrektor Szkoły, Ewa Dziewońska - psychoterapeutka i Tomasz Zacłona - wykładowca akademicki... Co łączy te osoby? Przede wszystkim to, że w swoim życiu dążą do osiągania celów i czynią to z powodzeniem. Wczoraj w sądeckim "Ekonomie" odbyła się sesja popularno - naukowa z udziałem panelistów reprezentujących różne środowiska i grupy zawodowe. Cel? Inspirować młodych ludzi do realizowania pasji oraz przekonać - czasem na własnym przykładzie, że z używkami nie ma żartów.  

Debaty, których tematyka związana jest z problemami bliskimi młodzieży organizowane są w ZSE od wielu lat.

W tym roku sesja poświęcona została realizacji pasji i problemom nałogów. Kilkunastominutowe wystąpienia reprezentantów uczelni wyższych, psychologów, artystów, członków stowarzyszeń oraz sportowców były poruszające, czasem zabawne, ale zawsze bardzo pouczające.

Ciekawe historie "z życia wzięte", inspirujące świadectwa i naoczne dowody na to, że pasja nadaje życiu sens, a alkohol i inne używki nie dają wolności, a jedynie zniewalają, przeplatały się w każdym z wystąpień jedenastu zaproszonych panelistów, którzy nagradzani byli gromkimi brawami.

W wzięli udział również wiceprezydent Nowego Sącza Magdalena Majka, Przewodnicząca Rady Miasta Iwona Mularczyk oraz dyrektorzy i nauczyciele sądeckich placówek oświatowych.

 

TRADYCJATEXT

Wypowiedz się w tej sprawie