I sądecki Festiwal Czasu Wolnego

Wszystkich nielubiących się nudzić, kreatywnych i aktywnych, preferujących zdrowy styl życia, miłośników nowinek technicznych i  poszukujących nietypowych atrakcji zapraszamy na nowosądecki Rynek, gdzie w najbliższą niedzielę – 20 maja, odbędzie się Festiwal Czasu Wolnego. Będzie się działo!

wsb3

Jest to pierwsza tego typu impreza organizowana w naszym mieście. W programie wydarzenia znajdą się propozycje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Podczas festiwalu zaprezentuje się ponad dwadzieścia firm, instytucji i stowarzyszeń z Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego z propozycjami aktywnego spędzenia czasu popołudniami, w weekendy i w czasie zbliżających się wakacji.

– Chcieliśmy zaprosić wszystkich mieszkańców na tę nową imprezę. Jestem przekonany, że będzie miała charakter cykliczny. Być może w kolejnych latach dołączą inne firmy i instytucje, które mają w swojej ofercie ciekawe propozycje – mówił podczas konferencji prasowej Tomasz Michałowski, z-ca dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji.

Czekamy na was na sądeckim Rynku 20 maja od 10:00 do 16:00!

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]