Zbliża się kolejne Kino Kobiet w Heliosie. Mamy dla was bilety!

Już w środę (15 maja) w Heliosie kolejne Kino Kobiet. Tym razem na tapecie film pt.: „Słodki koniec dnia”. Impreza rozpoczyna się o godzinie 18:00. Dla naszych Czytelników mamy w prezencie jedno podwójne zaproszenie.

Co zrobić, aby zdobyć je dla siebie oraz dla osoby towarzyszącej?

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim napisz, jak wygląda Twój słodki koniec dnia. Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku do godziny 21:00 (14 marca), później wyłonimy zwycięzcę zabawy – autora najciekawszego naszym zdaniem komentarza.

Po rozstrzygnięciu prosimy wyłonioną osobę o kontakt poprzez messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie wraz z osobą towarzyszącą.

Więcej informacji o najbliższym Kinie Kobiet TUTAJ.


Słodki koniec dnia

Historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria (Krystyna Janda) – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Bezkompromisowość i niepoprawność polityczna Marii okazują się mieć dramatyczne konsekwencje.

źródło: Kino Helios

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.