Błyskawiczne rozdanie! Mamy dla Was bilety na Kino Kobiet w Heliosie

Już dziś (18 września) w Heliosie kolejne Kino Kobiet. Tym razem na ekranie film pt.: „(Nie)znajomi”. Impreza rozpoczyna się tradycyjnie o godzinie 18:00. Dla naszych Czytelniczek mamy w prezencie jedno podwójne zaproszenie.

Renault2

Co zrobić, aby zdobyć je dla siebie oraz dla osoby towarzyszącej?

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim napisz, dlaczego warto poznawać nowych ludzi. Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Na Wasze odpowiedzi czekamy tylko do godziny 12:00 (18 września), później wyłonimy zwycięzcę zabawy - autora najciekawszego, najbardziej kreatywnego naszym zdaniem komentarza.

Po rozstrzygnięciu prosimy wyłonioną osobę o jak najszybszy kontakt poprzez messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie wraz z osobą towarzyszącą.

Więcej informacji o dzisiejszym Kinie Kobiet TUTAJ.


(Nie)znajomi

Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

źródło: Kino Helios

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.