Gwiazdy kłamią w Nowym Sączu

Umiesz liczyć? No to licz: dwie pary małżonków, dwie pary przyjaciół i dwie pary kochanków. Ilu ludzi mamy łącznie?  Sześciu? Ależ skąd! Jest ich czworo.  Możesz się przekonać decydując się na KŁAMSTWO. Zobaczysz je w Nowym Sączu, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Już w piątek.

Bardzo ważne: cokolwiek zobaczysz i usłyszysz przyglądając się KŁAMSTWU, nie próbuj tego robić w domu!

Ale zapewniamy: zobaczyć warto. Najlepiej wspólnie z mężem, żoną, przyjacielem, kochankiem, kochanką.

Nie martw się: będzie ciemno i nie będzie widać, że się rumienisz patrząc jak kłamią Sambor Czarnota, Joanna Liszowska, Izabela Kuna, Mikołaj Roznerski, Milena Suszyńska, Piotr Szwedes i Adriana Kalska. A zarumienisz się na pewno przypominając sobie swoje własne kłamstwa.

KŁAMSTWEM, które zobaczysz rządzi Wojciech Malajkat.

Polecamy to doświadczenie, bo przyglądaliśmy się dziś próbie reżyserowanego przez Wojciecha Malajkata premierowego spektaklu o oczywistym tytule.

Jak w soczewce skupimy dwa dni Waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz. Jeżeli lubicie niewygodne pytania i wygodne odpowiedzi, czy… odwrotnie, do zobaczenia… – zaprasza Piotr Szwedes.

Ciebie zaprasza!

Bilety na premierowe spektakle można rezerwować pod numerem telefonu (18) 443-89-59 w.20.

Przedsmak widowiska mamy dla Ciebie na fotografiach z dzisiejszej próby.

FOT . RÓŻA SKOCZEŃ

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.