4359236389_7da6b11ac5_o

Łap zaproszenie na przedpremierę filmu Patryka Vegi "POLITYKA" w kinie Helios!

W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Gospodarze sądeckiego Kina Helios zapraszają  na przedpremierę  filmu

"Polityka"

Obsada: Andrzej Grabowski, Iwona Bielska, Marcin Bosak, Zbigniew Zamachowski.

Do rozdania mamy 1 podwójne zaproszenie na seans w dniu 5 września o godz. 18.00.

Co zrobić, aby sięgnąć po szansę na wyjątkowy prezent?

Wystarczy odnaleźć na naszym fanpage'u na Facebooku informację o konkursie i w komentarzu pod postem odpowiedzieć na pytanie:  Jakie cechy charakteru powinien mieć polityk, na którego oddasz głos w najbliższych wyborach samorządowych?

Uzasadnij!

Miło nam będzie również, jeśli post dotyczący rozdania udostępnicie na swoim profilu.

Konkurs trwa do godziny 18:00. (2 września 2019) Potem wybierzemy najciekawszą odpowiedź, której autor pójdzie do kina za darmo.

 

źródło: kino Helios

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.