Grecki wieczór nad Jeziorem Rożnowskim

Grecki wieczór nad Jeziorem Rożnowskim

Mieszkańcy okolic Jeziora Rożnowskiego, a także turyści odwiedzający to miejsce mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym pn.  Grecki Piknik, który odbył się 16 sierpnia na przystani Heron Live Hotel.

Główną atrakcją wieczoru były warsztaty kulinarne z Teo Vafidisem –szefem kuchni i ambasadorem kuchni greckiej w Polsce. Zdradził on kilka swoich tajemnic kulinarnych, służył radą, a także przybliżył uczestnikom najsłynniejsze greckie potrawy. Zwieńczeniem warsztatów była degustacja potraw przy akompaniamencie muzyki i pokazu tańca- wszystko to w greckim klimacie.

To  niecodzienne wydarzenie zorganizowane zostało w ramach projektu „Sądecczyzna wielu kultur”, realizowanego przez Fundację Horyzont360 w partnerstwie z Heron Live Hotel oraz Firmą Wiśniowski przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.