Grała Sandecja – sama ze sobą

Grała Sandecja – sama ze sobą

Na stadionie przy ul. Kilińskiego zespół MKS Sandecja rozegrał mecz. Trener podzielił zespół pilnie przyglądając się poczynaniom piłkarzy, którzy kandydują do gry w pierwszej drużynie.

Sandecja I – Sandecja II 1:0 (0:0)
1:0 Małkowski (karny) 65
Sandecja: Kozioł, Gliwa, Tokarze: Szufryn Basta, Bućko, Dudzic, Kołbon, Małkowski, Baran, Maślanka, w. Nowak, Kuźma, Szczepański, Korzym, Grić, M. Szeliga, testowani (6 osób).
Sam mecz był mało ciekawy. Zawodnicy starali się pokazać z jak najlepszej strony i tylko ekipa złożona z piłkarzy, którzy grają w Sandecji dłużej pokazywali szybkie zagrania, ale efektów z tego nie było. Jedyny gol padł z karnego, po faulu na Dudzicu. Jak zwykle Małkowski pokazał jak się wykonuje jedenastki.
W poniedziałek Sandecja wyjeżdża na zgrupowanie do Lwowa. Wciąż jeszcze trwają ustalenia, kto wsiądzie do tego autobusu. W meczu nie grał Wojciech Trochim, bowiem nie doszło do porozumienia z zawodnikiem.

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama