Grał w Sandecji. Teraz odchodzi z Wisły Kraków

Grał w Sandecji. Teraz odchodzi z Wisły Kraków

Dotychczasowy pomocnik Wisły Kraków Kacper Laskoś opuszcza stolicę Małopolski i przenosi się do GKS-u Tychy na zasadzie transferu definitywnego.

19-latek trafi więc do jedenastej siły Fortuna 1 Ligi i być może będzie miał szansę do występu w meczu przeciwko Sandecji (27 kwietnia).

Czytaj również: Transfer. Reprezentant kraju odchodzi z Sandecji!

Laskoś dołączył do ekipy „Białej Gwiazdy” w 2014 roku. Po udanych występach w juniorskich ekipach ten były gracz m.in. LKS Szymbark, Glinika Gorlice czy juniorów Sandecji, w styczniu 2017 roku został włączony do kadry pierwszej drużyny 13-krotnych Mistrzów Polski.

Czytaj również: Sandecja ograła Hutnika [Sparing na zdjęciach]

Kapitan juniorów starszych Wisły zaliczył jeden, 16-minutowy, występ na szczeblu Lotto Ekstraklasy. Warto zaznaczyć, że debiutował jeszcze przed 18. urodzinami – 20 maja 2017 roku zastąpił Patryka Małeckiego w starciu z Pogonią Szczecin. Został tym samym pierwszym wychowankiem Akademii Piłkarskiej z rocznika 2000, który otrzymał takie wyróżnienie. Częściej swoje piłkarskie walory pokazywał w spotkaniach kontrolnych, nabierając niezbędnego doświadczenia – czytamy na łamach serwisu www.wisla.krakow.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło/Fot: Wisła Kraków

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.