Grał w Sandecji. Teraz odchodzi z Wisły Kraków

Dotychczasowy pomocnik Wisły Kraków Kacper Laskoś opuszcza stolicę Małopolski i przenosi się do GKS-u Tychy na zasadzie transferu definitywnego.

19-latek trafi więc do jedenastej siły Fortuna 1 Ligi i być może będzie miał szansę do występu w meczu przeciwko Sandecji (27 kwietnia).

Czytaj również: Transfer. Reprezentant kraju odchodzi z Sandecji!

Laskoś dołączył do ekipy „Białej Gwiazdy” w 2014 roku. Po udanych występach w juniorskich ekipach ten były gracz m.in. LKS Szymbark, Glinika Gorlice czy juniorów Sandecji, w styczniu 2017 roku został włączony do kadry pierwszej drużyny 13-krotnych Mistrzów Polski.

Czytaj również: Sandecja ograła Hutnika [Sparing na zdjęciach]

- Kapitan juniorów starszych Wisły zaliczył jeden, 16-minutowy, występ na szczeblu Lotto Ekstraklasy. Warto zaznaczyć, że debiutował jeszcze przed 18. urodzinami - 20 maja 2017 roku zastąpił Patryka Małeckiego w starciu z Pogonią Szczecin. Został tym samym pierwszym wychowankiem Akademii Piłkarskiej z rocznika 2000, który otrzymał takie wyróżnienie. Częściej swoje piłkarskie walory pokazywał w spotkaniach kontrolnych, nabierając niezbędnego doświadczenia – czytamy na łamach serwisu www.wisla.krakow.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło/Fot: Wisła Kraków

FORD OSO

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.