Grad medali kickboxerów Gladiatora! 945 zawodników z 11 krajów!

Kickboxerzy UKS Gladiatora Binczarowa zdobyli trzy medale, każdy innego koloru, na Turnieju Slovak Open w Bratysławie.

Złoty krążek wywalczył Szymon Góra, srebro trafiło w ręce Beaty Fydy, natomiast brąz przypadł w udziale Julii Niewiadomskiej.

Najważniejsze, jak przyznaje trener UKS Amadeusz Kwiatkowski, jest zebrane bezcenne doświadczenie, które niebawem ma zaprocentować na mistrzostwach Polski.

To był weekend pełen sportowych wrażeń ! Oprócz startu w Mistrzostwach Polski juniorek w boskie nasza reprezentacja pojawiła się na Slovak Open w Bratysławie. Nie było łatwo, poziom sportowy był wysoki, do Bratysławy zjechało 945 zawodników z 11 krajów świata reprezentujących 90 klubów. Jak to na początku sezonu bywa nasza forma nie jest jeszcze najwyższa, ale mimo to udało się wywalczyć trzy medale, złoty, srebrny i brązowy więc mamy komplet! – przyznał trener Kwiatkowski.

Prócz medalowej trójki reszta naszej 11-osobowej ekipy zawodników wróciła bez medalu. Najważniejsze jednak w tym momencie jest zebrane doświadczenie które ma zaprocentować na mistrzostwach Polski! Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom. Dziękujemy Stanisławowi Krokowi ze Stan-Drew, Mariuszowi i Ewie Pękalom z Florexu, firmie Admax, gminie Grybów oraz Tomaszowi Ogorzałkowi i Weronice Sekule za pomoc w organizacji wyjazdu – podsumował trener Kwiatkowski.