Globalna awaria. Nie działał Facebook i Instagram

Globalna awaria. Nie działał Facebook i Instagram

Kciuki

Nie działał Ci Facebook i Instagram? Nie byłeś w stanie kontaktować się poprzez Messengera czy WhatsAppa? To wina globalnej awarii.

Użytkownicy portalu Downdetector.pl sygnalizowali problemy z Facebookiem, Messengerem, Instagramem i WhatsAppem. Awaria rozpoczęła się w poniedziałek około godziny 17:40 i uniemożliwiała wysyłanie wiadomości, strony internetowe nie działały, a aplikacje nie odświeżały się. Takie trudności występowały nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. To największa i najszersza awaria w historii Facebooka. Jej powodem była prawdopodobnie błędna konfiguracja serwerów. Serwisy zaczęły powracać do funkcjonowania około północy.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mają problemy z dostępem do naszych aplikacji i produktów. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem normalnego stanu i przepraszamy za wszelkie niedogodności” – czytaliśmy na oficjalnym profilu Facebooka na Twitterze. Podobny komunikat na tym samym portalu opublikowali administratorzy oficjalnego profilu WhatsAppa.

fot. ilustr. pixabay.com


Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.