Wyszedł na papierosa i zniknął… Gdzie jest Krzysztof? Rodzina i policja prowadzą poszukiwania

Wyszedł na papierosa i zniknął… Gdzie jest Krzysztof? Rodzina i policja prowadzą poszukiwania

Od dwóch dni trwają poszukiwania 22-letniego Krzysztofa z Berestu. Mężczyzna wyszedł z domu 13 czerwca w nocy i ślad po nim zaginął. Zaniepokojona rodzina szuka pomocy przez media społecznościowe, zgłosiła również sprawę na policję.

Mężczyzna ma około 175 centymetrów wzrostu, brodę i okulary. Jego znakiem szczególnym jest specyficzny sposób poruszania się przez wzgląd na jedną krótszą nogę. W momencie, kiedy był widziany po raz ostatni, miał na sobie czarne spodnie i niebieską bluzę. Około północy wyszedł przed dom na papierosa i już nie wrócił. Zabrał ze sobą portfel i telefon, który został wyłączony lub rozładował się 14 czerwca około godziny 20.00.

,,14 czerwca br.  o godz. 13:20  w Komisariacie Policji w Krynicy Zdroju rodzina złożyła zawiadomienie o zaginięciu 22-letniego mieszkańca Berestu. Mężczyzna wyszedł z domu 13 czerwca ok. godz. 23:30  i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Obecnie trwają czynności poszukiwawcze” – poinformowała naszą redakcję podkomisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Jeśli ktoś ma informacje dotyczące Krzysztofa Kroka, powinien natychmiast skontaktować się z Komisariatem Policji w Krynicy-Zdroju pod numerem 47 833 52 00 lub pod numerem alarmowym 112. Można również powiadomić rodzinę. dzwoniąc pod nr: 184741712 lub 503361353.

Aktualizacja –>Koniec poszukiwań. 

 

Fot. Facebook/
Zdj. ilustr. radiowozu: KMP Nowy Sącz

Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama