Fisz, Emade i Tworzywo z ,,Radarem" w Nowym Sączu [ZDJĘCIA, FILM]

Już po raz kolejny w ramach wiosennego festiwalu ,,Pamiętajcie o ogrodach"  organizowanego w MCK Sokół Nowy Sącz odwiedzili znakomici artyści. W piątkowy wieczór scena należała do duetu - braci Fisza i Emade wraz z zespołem Tworzywo. Dla tłumnie zgromadzonej publiczności zaprezentowali materiał ze swojej najnowszej płyty opatrzonej tytułem ,,Radar".

Renault2

Bracia Bartosz i Piotr Waglewski, synowie Wojciecha Waglewskiego - lidera zespołu Voo Voo i sądeczanina z pochodzenia, rozpalili sądecką publiczność do czerwoności. Inspirowane brzmieniami lat 80' utwory o poruszającej warstwie tekstowej trafiały do najgłębszych zakamarków wrażliwości przybyłych na koncert miłośników dobrej muzyki na najwyższym poziomie.

Doskonałe brzmienia, prawdziwy majstersztyk każdego z muzyków i odbiór koncertu wzbogacony grą świateł urzekły publiczność, która nagrodziła artystów oklaskami na stojąco, domagając się bisu. To była prawdziwa artystyczna uczta dla wszystkich tych, którzy kochają Fisza za jego teksty, a członków jego bandu za instrumentalny kunszt artystyczny.

W ramach tegorocznego cyklu koncertów ,,Pamiętajcie o o ogrodach"  MCK Sokół wystąpiła również Dorota Miśkiewicz oraz Magdalena Umer i Mumio.

 

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.