Firma WIŚNIOWSKI na targach BATIMAT 2022 

Firma WIŚNIOWSKI na targach BATIMAT 2022 

Firma WIŚNIOWSKI na targach Batimat 2022

1300 wystawców weźmie udział w międzynarodowych targach BATIMAT 2022 organizowanych od 3 do 6 października w Paris Expo Porte de Versailles.  Marka WIŚNIOWSKI na targach BATIMAT zaprezentuje komplementarną ofertę stolarki. Jeden producent dostarcza: bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w tej samej kolorystyce i designie. Na stoisku będzie można zobaczyć produkty wykonane z aluminium, stali oraz PVC, dzięki tak szerokiej ofercie, klient ma nieograniczone możliwości wykończenia swojego domu. Pełne zamknięcie inwestycji wraz z ogrodzeniem w systemie Home Inclusive jest strategią rozwijaną przez firmę WIŚNIOWSKI od lat.  

Produkty dla renowacji 

W przestrzeni marki WIŚNIOWSKI podczas targów BATIMAT 2022 będzie można zobaczyć również bogate portfolio produktów dla renowacji. Według badań, 70% światowego rynku stolarki to produkty wykorzystywane do modernizacji starych budynków. Z myślą o potrzebach rynku francuskiego firma WIŚNIOWSKI podczas targów BATIMAT 2022 zaprezentuje ofertę produktów, które można wykorzystać, by wymienić stare elementy budynku na nowe. Okna, drzwi czy bramy garażowe stworzone z myślą o renowacji gwarantują estetyczny montaż bez względu na warunki zabudowy. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI będą do dyspozycji zwiedzających w pawilonie 6, na stoisku nr B012. 

Targi BATIMAT – budownictwo przyszłości 

Program tegorocznych targów BATIMAT oscyluje wokół tematów związanych z budownictwem jutra. Problematyka asocjuje z inicjatywą Nowy Europejski Bauhaus, która łączy zagadnienia zrównoważonego rozwoju, designu oraz integracji i dostępności architektury Starego Kontynentu. Oficjalne działania w ramach NEB naturalnie łączą się z europejskim trendem rewitalizacji, który w opozycji do budowy nowych obiektów, jest rozwiązaniem bardziej ekologicznym. Odpowiedzią firmy WIŚNIOWSKI na to zagadnienie jest prezentacja produktów dla renowacji. 

 W czasie konferencji towarzyszących targom BATIMAT, ponad 80 inspirujących prelegentów zgłębi aktualne wyzwania rynku budowlanego. Wydarzenie od 60 lat łączy specjalistów z branży budowlanej. Podczas ostatniej edycji, organizowanej w 2019 roku, wystawy odwiedziło 270 000 gości z całego świata. W tym roku organizatorzy przewidują prezentację 170 innowacji, wśród nich autorskie rozwiązania marki WIŚNIOWSKI, takie jak brama garażowa PRIME black edition czy bramy, okna, drzwi i ogrodzenia sterowane smartfonem.  

 

Zarejestruj się już dziś i poznaj wyjątkową ofertę marki WIŚNIOWSKI podczas targów BATIMAT 2022: 

https://badge.lemondialdubatiment.com/en/visitor.htm  

Przeczytaj również: Uwaga! Robo Challenge 2022 – ze względu na duże zainteresowanie – odbędzie się w nowym biurowcu firmy Wiśniowski

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama