Grybów – Biała Niżna: finiszował kołami do góry

Grybów – Biała Niżna: finiszował kołami do góry

Świadkowie mówią, że kierowca jechał stanowczo za szybko. Na pewno zbyt szybko w stosunku do swoich umiejętności zapanowania nad samochodem, bo  finał podróży jest taki, jak widać na zdjęciu.

Na pomoc człowiekowi pospieszyli strażacy i załoga pogotowia.

Wypadek zdarzył się przed godz. 18 na drodze łączącej Grybów i Białą Niżną.

Oto relacja strażaków biorących udział w akcji:

„1 sierpnia około godziny 17.19 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Grybów Biała i OSP Biała Niżna zadysponowane zostały do działań w Białej Niżnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że  na łuku drogi DW981 samochód marki Seat wypadł z drogi, zatrzymał się na pasie zieleni przed jedną z posesji – ustawiony na dachu . Pojazdem podróżował  sam kierujący, który został poszkodowany w wyniku zdarzenia.  Równocześnie z zastępami straży na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego,  której załoga  zajęła się osobą poszkodowaną.  Pojazd uszkodził znak pikietażu jezdni oraz słupek drogowy. Jeden pas jezdni  był częściowo nieprzejezdny.  Działania  straży pożarnej polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz  wprowadzeniu ruchu wahadłowego. Dalsze działania polegały na  postawieniu uszkodzonego pojazdu na koła przy wykorzystaniu stalowych lin oraz wyciągarki samochodowej. Osoba poszkodowana  po zaopatrzeniu przez ratowników medycznych  pozostała  na miejscu zdarzenia. Na miejscu pozostał także patrol Policji, który prowadził czynności  dochodzeniowe”.

 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.