FILMOWE PORANKI w Kinie Helios! Bilety czekają!

FILMOWE PORANKI w Kinie Helios! Bilety czekają!

„Masza i Niedźwiedź” to pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie, serial o niesfornej dziewczynce Maszy oraz jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu.

Pewnego dnia Masza zgubiła się w lesie. Nie mogła znaleźć drogi powrotnej, jednak na swoje szczęście spotkała mieszkającego w małej chatce Niedźwiedzia. Od tej pory stali się najlepszymi przyjaciółmi i wspólnie przeżywają niesamowite przygody. W krótkim czasie dziewczynka poznała również innych mieszkańców lasu, takich jak wilk, zajączek, inne niedźwiedzie oraz niezliczoną liczbę różnorodnych ptaków. Wszystkie bajki Maszy zawierają morał oraz ciekawą historię nawiązującą do podstawowych i najważniejszych wartości, takich jak przyjaźń, miłość, lojalność czy zaufanie.

Oto szansa dla CIEBIE na wejściówkę do Kina Helios na

 

Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 1

START: 27.02.2022, godz. 10.30

 

 

Kino HELIOS w Nowym Sączu zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 1. W niedzielę 27 lutego o godzinie 10.30 zostanie zaprezentowany zestaw bajek:

  • Obraz
  • Ruch koniem
  • Hit sezonu
  • Eliksir wzrostu
  • Nowa miotła
  • Wszyscy w domu
  • Słodkie życie

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim odpowiedz na pytanie: Masza czy Niedźwiedź?

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (tj. 25 lutego) do godz. 10.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O CYKLU ZNAJDZIESZ KLIKAJĄC TUTAJ!

 

Zapraszamy do zabawy!

Share on twitter
Share on facebook