[FILM] Wyjątkowy koncert Izabeli Szafrańskiej w Nowym Sączu

Piękna, utalentowana i obdarzona niezwykłym głosem Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej zaśpiewała podczas 247. Koncertu u Prezydenta w sądeckim ratuszu. Wydarzenie było ucztą dla wszystkich miłośników muzyki, których wokalistka zaprosiła na chwilę do intymnego świata swojej artystycznej duszy.

WSB2020

O Izabeli Szafrańskiej zrobiło się głośno po jej występie z zespołem El Saffron w telewizyjnym talent show "Must be the music. Tylko Muzyka" w 2013 roku. Wraz z dwiema siostami: Gabrielą oraz bliźniaczką - Laurą zachwyciła całą Polskę dostając się do finału.

Zanim jednak wzięła udział w programie, pierwsze kroki w swojej artystycznej karierze stawiała na sądeckich scenach - między innymi Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu. Uczyła się w sądeckim "Elektryku" w międzyczasie szlifując talent i rozwijając swoje umiejętności.

Klimatyczna muzyka wybitnych kompozytorów i teksty piosenek najbliższych sercu artystki wprowadziły publiczność, która po brzegi wypełniła salę reprezentacyjną sądeckiego ratusza w niesamowity nastrój. Zabrzmiały utwory takie jak: "Dona, Dona", "Adio Kerida" czy "Ocalić od zapomnienia", które Izabela zadedykowała swoim rodzicom i przyjaciołom.

Artystce akompaniował na fortepianie Przemysław Zalewski, absolwent Uniwersytetu Muzycznego im.Fryderyka Chopina w Warszawie. Pianista wcześniej współpracował już z zespołem Sound and Grace, Haliną Młynkową, Agnieszką Włodarczyk i wieloma innymi gwiazdami.

 

 

MAGIK MAŁA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.