[FILM] Wyjątkowy koncert Izabeli Szafrańskiej w Nowym Sączu

[FILM] Wyjątkowy koncert Izabeli Szafrańskiej w Nowym Sączu

Piękna, utalentowana i obdarzona niezwykłym głosem Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej zaśpiewała podczas 247. Koncertu u Prezydenta w sądeckim ratuszu. Wydarzenie było ucztą dla wszystkich miłośników muzyki, których wokalistka zaprosiła na chwilę do intymnego świata swojej artystycznej duszy.

O Izabeli Szafrańskiej zrobiło się głośno po jej występie z zespołem El Saffron w telewizyjnym talent show „Must be the music. Tylko Muzyka” w 2013 roku. Wraz z dwiema siostami: Gabrielą oraz bliźniaczką – Laurą zachwyciła całą Polskę dostając się do finału.

Zanim jednak wzięła udział w programie, pierwsze kroki w swojej artystycznej karierze stawiała na sądeckich scenach – między innymi Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu. Uczyła się w sądeckim „Elektryku” w międzyczasie szlifując talent i rozwijając swoje umiejętności.

Klimatyczna muzyka wybitnych kompozytorów i teksty piosenek najbliższych sercu artystki wprowadziły publiczność, która po brzegi wypełniła salę reprezentacyjną sądeckiego ratusza w niesamowity nastrój. Zabrzmiały utwory takie jak: „Dona, Dona”, „Adio Kerida” czy „Ocalić od zapomnienia”, które Izabela zadedykowała swoim rodzicom i przyjaciołom.

Artystce akompaniował na fortepianie Przemysław Zalewski, absolwent Uniwersytetu Muzycznego im.Fryderyka Chopina w Warszawie. Pianista wcześniej współpracował już z zespołem Sound and Grace, Haliną Młynkową, Agnieszką Włodarczyk i wieloma innymi gwiazdami.

 

 

Share on twitter
Share on facebook