[FILM] Marcinkowice: zjawisko paranormalne, czy kolega w prześcieradle?

Dzisiaj na You Tube pojawił się dość nietypowy film z miejscowości Marcinkowice (gmina Chełmiec). Nagranie pochodzi rzekomo z kamerki samochodowej. W sieci aż zawrzało i w ciągu dosłownie chwili obejrzało je niemal dziesięć tysięcy osób. Jedni wskazują na zjawiska paranormalne, drudzy na kolegę, który zrobił psikusa znajomemu i zarzucając na siebie prześcieradło, stanął o północy w środku lasu. 

- Dnia dzisiejszego (23.05.19) o godzinie 23.50 (nie pamiętam dokładnie, ale było troszeczkę przed północą) jechałem z dziewczyną w ustronne miejsce żeby na spokojnie porozmawiać i spotkaliśmy się z czymś nietypowym. Filmik zgrałem z kamerki z samochodu, link niżej, nie wiemy za bardzo, co o tym myśleć, najprawdopodobniej ktoś sobie robił żarty. Nie przyjrzeliśmy się z bliska, bo myślałem bardziej o tym żeby jak najszybciej uciekać, było to w Marcinkowicach, widział ktoś coś podobnego w tutejszych rejonach? - pisze autor nagrania.

Fot. screen YT

UWAGA! Mamy na Sądecczyźnie niedźwiedzia!

TRADYCJATEXT

5 comments

 1. Janusz 27 Maj, 2019 at 14:01 Odpowiedz

  To przecież normalne, że jedzie się z dziewczyną o północy do lasu w ustronne miejsce żeby „pogadać” 😉

 2. Janusz 27 Maj, 2019 at 14:03 Odpowiedz

  Autor nagrania musiał dość często tam „rozmawiać” z dziewczyną. W końcu ktoś się zdenerwował i postanowił go nastraszyć 😛

 3. srokopiśaty 28 Maj, 2019 at 13:37 Odpowiedz

  ,,Straszki-igraszki”

  Jechał przez Marcinkowice i wózł nagą dziewice, wypili całą soplice
  i dostałi niezlą chcice
  pomyślał pojechać w zaciszną okolice
  aż ujrzał Białą Diablice

Wypowiedz się w tej sprawie