[FILM] Marcinkowice: zjawisko paranormalne, czy kolega w prześcieradle?

[FILM] Marcinkowice: zjawisko paranormalne, czy kolega w prześcieradle?

Dzisiaj na You Tube pojawił się dość nietypowy film z miejscowości Marcinkowice (gmina Chełmiec). Nagranie pochodzi rzekomo z kamerki samochodowej. W sieci aż zawrzało i w ciągu dosłownie chwili obejrzało je niemal dziesięć tysięcy osób. Jedni wskazują na zjawiska paranormalne, drudzy na kolegę, który zrobił psikusa znajomemu i zarzucając na siebie prześcieradło, stanął o północy w środku lasu. 

– Dnia dzisiejszego (23.05.19) o godzinie 23.50 (nie pamiętam dokładnie, ale było troszeczkę przed północą) jechałem z dziewczyną w ustronne miejsce żeby na spokojnie porozmawiać i spotkaliśmy się z czymś nietypowym. Filmik zgrałem z kamerki z samochodu, link niżej, nie wiemy za bardzo, co o tym myśleć, najprawdopodobniej ktoś sobie robił żarty. Nie przyjrzeliśmy się z bliska, bo myślałem bardziej o tym żeby jak najszybciej uciekać, było to w Marcinkowicach, widział ktoś coś podobnego w tutejszych rejonach? – pisze autor nagrania.

Fot. screen YT

UWAGA! Mamy na Sądecczyźnie niedźwiedzia!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.