Fani mocnych brzmień! Do zobaczenia w SŁOWIKU [ZAPOWIEDŹ]

Fani mocnych brzmień! Do zobaczenia w SŁOWIKU [ZAPOWIEDŹ]

Już w najbliższą sobotę, w ramach drugiej części trasy AVRVK 2024, krakusy z SCAREGOD wkroczą do „Spóźnionego Słowika”, by razem z Artificial, Tsaar i Ejszet Zenunim skruszyć scenę potężną dawką intensywnych brzmień. Fani mocarnych riffów, nie możecie tego przegapić!

Scaregod (Kraków – Death Metal) to krakowski death metalowy zespół założony w 2022 roku. Inspirują się klasykami gatunków death i thrash, tworząc muzykę szybką, ciężką i bezkompromisową. Rok 2023 przyniósł im pierwsze koncerty, a jego końcówka stała pod znakiem wydania ich debiutanckiej epki AVRUK. W 2024 planują zaprezentować się szerszej publiczności podczas trwania trasy AVRUK 2024 Tour i podobnie jak w roku poprzednim, zwieńczyć swoje podboje pierwszą, tym razem, długogrającą płytą.

Artificial (Kraków – Death Metal) to zespół, który w swojej muzyce łączy mocne i techniczne części z potężnymi groove’ami oraz melodycznymi wstawkami. Inspiruje się wszystkim co ich otacza i przeistacza codzienny realizm na pełną emocji wściekłą, a czasem depresyjną muzykę. W 2020 roku zespół opublikował promocyjne demo zatytułowane Artificial. Po wydaniu demo skład został zmieniony i 2 lata później w grudniu wydali debiutancką EP-kę zatytuowaną At the Statue of Infamy.

Tsaar (Black Metal – Nowy Sącz) oraz Ejszet Zenunim (Black Metal).

 

 

Koncert ARTIFICIAL + SCAREGOD + TSAAR + EJSZET ZENUNIM

25.05.2024 | czwartek | 18:00

SPÓŹNIONY SŁOWIK, ul. Długosza 10, Nowy Sącz

Bilety: 30 zł

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/819627460208150

Foto: SCAREGOD / Spóźniony Słowik

Będzie się działo!

Reklama