FAKRO i nowosądeckie PTTK razem posprzątają Beskid Sądecki

FAKRO i nowosądeckie PTTK razem posprzątają Beskid Sądecki

Czy można połączyć przyjemne z pożytecznym? Oczywiście, udowadnia to nowosądecka firma FAKRO, która razem z PTTK oddział Beskid Nowy Sącz wyruszy w góry, aby je posprzątać. Do akcji mogą dołączyć wszyscy chętni mieszkańcy naszego regionu oraz właśnie odwiedzający go turyści. Wyjazd odbędzie się w niedzielę, 12 maja.

Trasa wycieczki obejmuje przejście od Łomnicy Zdrój, Zagrody (426 m n.p.m.) – Łomnica-Zdrój, Króle
696 m n.p.m.) – Schronisko PTTK Hala Łabowska i z powrotem do Łomicy Zdrój.

Uczestnicy pokonają trasę ok. 14 km., szacunkowo w ok. 5 godzin. Dzięki Nadleśnictwu Piwniczna zostaną wyposażeni w worki i rękawice niezbędne do sprzątania. Ekologiczna akcja zostanie zwieńczona ogniskiem i smażeniem kiełbasek pod schroniskiem na Hali Łabowskiej. Ze wglądów sanitarnych organizator rekomenduje zabranie kiełbasek we własnym zakresie. Koszt wycieczki obejmuje transport i obsługę przewodnicką.

Oprócz FAKRO do akcji zorganizowanej przez PTTK oddział Beskid włączyły się dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Łomnicy Zdroju.

WYJAZD: 12 maja 2024 r. o godz: 800 z ul. MORAWSKIEGO

PRZEJAZD TRASĄ: Stary Sącz – Rytro – Piwniczna – Łomnica

KOSZT WYCIECZKI

10 zł młodzież należąca do PTTK

15 zł członkowie PTTK, pozostała młodzież

20 zł pozostali uczestnicy

Zapisy w Oddziale PTTK (Rynek 9) od 29 kwietnia 2024 r. w godzinach pracy Oddziału PRZY ZAPISIE PODAJEMY ADRES oraz DATĘ URODZENIA (do ubezpieczenia). W przypadku rezygnacji z wycieczki organizator nie gwarantuje zwrotu.

Szczegóły na plakacie poniżej

Reklama