Dzięki zwycięstwu w konkursie, moje marzenie się spełniło!

W konkursach „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” warto brać udział! Przekonała się o tym nasza czytelniczka Agnieszka Przetacznik z Nowego Targu,  która przeszła dwa konkursowe etapy, prawidłowo odpowiadając na wszystkie pytania w  konkursie ” Jak dobrze znasz Mgr. Morsa”.  W wielkim finale jako pierwsza nadesłała poprawne odpowiedzi, dzięki czemu zwyciężyła spełniając tym samym  jedno z swoich marzeń!

 – Dlaczego postanowiła Pani wziąć udział w konkursie?

– O konkursie dowiedziałam się z portalu społecznościowego Facebook. Mgr Mors udostępnił tę informację na swoim profilu, zapoznałam się z regulaminem i stwierdziłam, że warto spróbować. Od kilku lat zachwycam się jego twórczością Mgr. Morsa  – szczególnie muralami. Są one niesamowite! Zainteresowanie osobą Mgr. Morsa pojawiło się, kiedy w Nowym Sączu zobaczyłam graffiti z poprawną polszczyzną oraz przepiękny mural na jednym z nowosądeckich bloków „Życie to rozwój”.

– Jak Pani ocenia sam konkurs?

– Konkurs nie był łatwy. Oczywiście nie znałam odpowiedzi na wiele pytań – na część jednak udało mi się odpowiedzieć bez pomocy internetu. Jak dla mnie najtrudniejszy był II etap – spędziłam ponad 3 godziny w internecie i na stronie Morsa, aby znaleźć wszystkie odpowiedzi. Ale nie uważam tego czasu za stracony. Dowiedziałam się bowiem wiele na temat twórczości pana Mariusza. Do tej pory sądziłam, że zajmuje się tylko street artem, a tu dzięki konkursowi zorganizowanemu przez DTS odkryłam, że maluje i wykonuje różnymi technikami wspaniałe portrety, obrazy i realizuje liczne, ciekawe projekty. Ten konkurs uświadomił mi jak wielkim i niesamowitym Artystą jest pan Mariusz i jaki niezwykły talent posiada.

– Czyli warto było poświęcić czas na udział w konkursie ?

– Zdecydowanie tak! Dzięki temu, że wzięłam udział w tym konkursie, spełniło się jedno z moich marzeń. Zawsze będąc w Nowym Sączu i trafiając w różnych miejscach na murale Mgr. Morsa, marzyłam o tym, aby go poznać. Chciałam poznać człowieka, który potrafi tworzyć tak niesamowitą sztukę.

– A co z nagrodą? Wie już Pani co z nią zrobi?

– Tak! Obraz na pewno od razu zwiśnie na ścianie – już wiem, w którym pokoju go umieszczę.

– Będzie Pani uczestniczyć w konkursach organizowanych przez DTS?

– Oczywiście! Mam nadzieję, że redakcja DTS przygotuje jeszcze kiedyś kolejny konkurs z Morsem w roli głównej.

Rozmawiała: Róża Skoczeń

Fot. z archiwum Mariusza Brodowskiego

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.