Wystawy ogrodniczych i rolniczych nowinek będą dwie. Nawojowa nie odpuści!

Wystawy ogrodniczych i rolniczych nowinek będą dwie. Nawojowa nie odpuści!

W ostatnich dniach maja informowaliśmy w dts24, że największa cykliczna wystawa rolnicza w Małopolsce – Agropromocja, przeprowadza się z Nawojowej do Starego Sącza. XXX, jubileuszowa edycja wystawy organizowanej przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach odbędzie się w dniach 10-11 września na terenie starosądeckiego Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania. Dziś spieszymy z kolejną ciekawą wieścią, która może ucieszyć amatorów ekologicznych produktów, ciekawych roślin i sprzętów do ich uprawy: wystawy będą dwie. Nawojowa nie odpuści…

3 i 4 września tego roku w Nawojowej odbędzie się wystawa AGRO – Nawojowa. Organizatorami przedsięwzięcia są Powiat Nowosądecki, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej, Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Nawojowej i Stowarzyszenie NoVa Inicjatywa.

Wystawa rolnicza odbywająca się w Nawojowej ma długoletnią historię. Nie chcemy zmarnować tego potencjału. Dlatego podjęliśmy decyzję o organizacji wystawy w Nawojowej. Dodatkową atrakcją będą organizowane po raz pierwszy Dożynki Powiatowe – wyjaśnia starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Wystawowe stoiska staną na terenach przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej.

Nie zabraknie wystawców reprezentujących różne gałęzie rolnictwa, lokalnych producentów, będzie dużo muzyki, konkursów, regionalnych potraw. Chcemy, aby dwudniowe spotkanie pod nazwą „AGRO Nawojowa” wpisało się na stałe w kalendarz kulturalny Sądecczyzny. Nie chcemy z nikim konkurować. Chcemy organizować imprezę, która od 29 lat kojarzy się z Nawojową, bo przecież tutaj się odbywała – dodał starosta.

O przeprowadzce Agropromocji pisaliśmy w tekście:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.