Dobra książka, czyli DTS poleca: „Ósma szansa na miłość”

Dobra książka, czyli DTS poleca: „Ósma szansa na miłość”

Ósma szansa na miłośc

Po koszmarnej próbie weselnego przyjęcia niedoszli państwo młodzi odwołują ślub, a następnego ranka… budzą się uwięzieni w pętli czasu. Razem. Czy ich przeznaczeniem jest przeżywanie najgorszego dnia w życiu wciąż od nowa? „Ósma szansa na miłość” to urocza komedia romantyczna, której fabuła nawiązuje do kultowego „Dnia Świstaka”. Annette Christie skłania czytelników do postawienia sobie pytania, jak sami by się zachowali, gdyby los podarował im drugą szansę i pozwolił jeszcze raz przeżyć ten sam dzień.

Megan Givens i Tom Prescott są parą od kilkunastu lat – tworzą pozornie szczęśliwy związek, który przypieczętować ma ślub na pięknej wyspie San Juan. Jednak dwie wrogo do siebie nastawione rodziny, dziesięć wspólnych lat oraz zbyt wiele tajemnic sprawiają, że przygotowania ślubne wymykają się spod kontroli. Po koszmarnej próbie weselnego przyjęcia zakończonej awanturą para postanawia odwołać ślub. Następnego ranka oboje budzą się z poczuciem déjà vu i choć początkowo są przekonani, że poprzedni dzień był tylko sennym koszmarem, to z biegiem czasu uświadamiają sobie, że jako jedyni z gości weselnych stali się więźniami pętli czasu.

Zdeterminowani, by jak najszybciej się z niej wydostać, planują wypróbować kilka odmiennych scenariuszy, licząc, że któryś z nich okaże się skuteczny. Jakie przesłanie chce im przekazać wszechświat? Czy Megan i Tom wykorzystają kolejne szanse otrzymane od losu i zmienią bieg wydarzeń? I czy stać ich na rewizję swojego długotrwałego związku? Wreszcie co się stanie, jeśli w końcu nadejdzie dzień ślubu?

Annette Christie, „Ósma szansa na miłość”, Wydawnictwo MUZA SA

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.