Dobijmy dziś wspólnie do 500 zł w eSkarbonce WOŚP! Brakuje już niewiele

Dobijmy dziś wspólnie do 500 zł w eSkarbonce WOŚP! Brakuje już niewiele

Cel na dziś to przekroczenie kwoty 500 zł w naszej eSkarbonce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wierzymy, że przy wsparciu naszych wspaniałych Czytelników uda się to bez problemu, bo brakuje naprawdę niewiele.

Przypomnijmy, że tym razem środki zebrane przez fundację WOŚP pozwolą na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i do diagnostyki głowy. Finał akcji już 31 stycznia.

W tym roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy poprzez specjalną eSkarbonkę, napędzaną przez Mastercard. Wszystkie pieniądze wpłacane do wirtualnej puszki „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” trafiają prosto do fundacji WOŚP.

Dziękujemy za wszystkie dokonane już wpłaty. Pamiętajmy, że liczy się każdy grosz.

Wpłać i Ty. Link do naszej eSkarbonki, którą znajdziesz TUTAJ. Czy uda nam się przekroczyć dziś kwotę 500 zł?

Może jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą, ale na każdego, kto dorzuci się do wirtualnej puszki i wpisze przy dokonywaniu wpłaty swoje imię, czeka niespodzianka – osobiste podziękowanie w formie nagrania od Jurka Owsiaka, o czym pisaliśmy TUTAJ. Przetestowaliśmy – to działa.

Jeśli natomiast nie jesteś w stanie wesprzeć Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy finansowo, opowiedz o akcji swoim znajomym, udostępnij link do naszego posta. Grajmy razem!

fot. arch. KNB, grafika: WOŚP

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.