DK75 z Brzeska do Nowego Sącza zablokowana. Wypadek osobówki, busa i ciężarówki

DK75 z Brzeska do Nowego Sącza zablokowana. Wypadek osobówki, busa i ciężarówki

Gnojnik, wypadek,

Przed godziną 19:00 na drodze krajowej nr 75, prowadzącej z Brzeska do Nowego Sącza doszło do wypadku busa, samochodu ciężarowego i Fiata 126p. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (Ratownik 6). Droga w miejscowości Gnojnik jest zablokowana. Taki stan może potrwać około trzy godziny.

Jak podaje portal Brzesko112, w wyniku zdarzenia trzy osoby zostały ranne i znajdują się pod opieką ratowników. Ostatecznie jedna z osób została przetransportowana przez ZRM do szpitala, nie wykorzystano LPR. Ruch na drodze jest całkowicie zablokowany. Policjanci kierują na objazdy.

„W zdarzeniu udział wzięły trzy pojazdy: samochód ciężarowy, którym podróżowała jedna osoba, samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby oraz bus, którym podróżowało łącznie 11 osób” – relacjonuje w rozmowie z portalem Brzesko112.pl – Brzeski Portal Ratowniczy mł. kpt. Dominik Machał z KP PSP Brzesko.

W akcji brały udział: dwa zastępy JRG Brzesko oraz OSP Gnojnik, OSP Tymowa, Zespół Ratownictwa Medycznego, LPR i policja.

Aktualizacja: ruch został wznowiony.

Fot. Małopolska Alarmowo/
Grzegorz Bogdanowicz/
KP PSP Brzesko/
Brzesko112/
dziękujemy za udostepnienie zdjęć 
Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama