Disney Junior w kinie Helios. Kto chce bilety?

Disney Junior w kinie Helios. Kto chce bilety?

W ten weekend w kinie Helios w Nowym Sączu czekają na wszystkich bohaterowie hitów Disney Junior. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na sobotni seans (16 listopada) oraz jedno podwójne zaproszenie na seans niedzielny (17 listopada).

Piąta edycja ,,Disney Junior w Kinie” skupia się wokół trzech serialowych hitów Disney Junior: Vampirina, Miki i raźni rajdowcy oraz Bingo i Rolly w akcji.

Co zrobić, aby otrzymać bilety dla dziecka i opiekuna na jeden z sobotnich lub jeden z niedzielnych seansów?

Wystarczy odnaleźć na naszym fanpage’u na Facebooku informację o konkursie i w komentarzu pod spodem odpowiedzieć na pytanie: za co kochasz bajki Disney’a? Koniecznie napisz także, który dzień wybierasz: sobotę czy niedzielę.

Miło nam będzie również, jeśli post dotyczący rozdania polubisz i udostępnisz na swoim profilu.

Konkurs trwa dziś do godziny 19:00 (15 listopada). Potem wybierzemy dwa najciekawsze komentarze, a każdy z autorów otrzyma podwójną wejściówkę na „Disney Junior w Kinie”.

Uwaga! Jedna osoba otrzyma bilety dla dziecka i opiekuna na sobotnie wydarzenie, a druga będzie mogła pójść z dzieckiem do kina w niedzielę. Każdy ze zwycięzców może wybrać godzinę seansu w danym dniu (10:30 lub 12:30).


Miki, jako interaktywny prowadzący zaprosi widzów do wspólnej zabawy w grach z bohaterami takich seriali jak: „Bingo i Rolly w akcji”, Miki i raźni rajdowcy” i „Fancy Nancy Clancy”, tańczenia przy serialowych piosenkach wraz z Vampiriną, Myszką Miki i przyjaciółmi.

Dołączcie do ulubionych bohaterów Disney Junior i przeżyjcie wspólnie kolejne niezapomniane przygody i to na wielkim ekranie! Zapraszamy na wspaniałe wrażenia filmowe oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją.

Dodatkowo na każdym pokazie konkursy, a w nich do wygrania fantastyczne nagrody.

źródło: kino Helios

Share on twitter
Share on facebook