Honorowy Obywatel parkuje za darmo - honor czy faux pas?

Przewodniczący Zarządu Osiedla Falkowa Artur Czernecki zaproponował, by Honorowi Obywatele Miasta Nowego Sącza oprócz darmowych biletów MPK, mogli także parkować za darmo.  Radny Grzegorz Fecko ostrzega: to faux pas!

wsb3

Czernecki apeluje, aby radni rozważyli tę propozycję na najbliższej sesji.

O zdanie zapytaliśmy radnego Grzegorza Feckę (PO).

- To absurd. Nie można ludziom, których honoruje się takim prestiżowym tytułem proponować ulg z najniższego poziomu piramidy Maslowa, czyli socjalnych Wyjdzie na to, że ci, co działali na rzecz miasta robili to dla darmowego autobusu albo dla darmowego parkowania. To niepoważne - uważa Fecko.

- Taka propozycja jest sprzeczna z logiką. Jest to także faux pas, którego rada i tak już się dopuściła przy okazji decyzji o darmowych przejazdach. Urząd Miasta powinien inaczej pamiętać o Honorowych Obywatelach. Może na przykład zapraszać ich na imprezy kulturalne, na promocje książek... Marketing miasta mógłby nad tym pomyśleć - dodaje radny.

A co Ty o tym sądzisz? C

fot. Agnieszka Małecka

TUKAN

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.