Dachowanie osobówki: w samochodzie mężczyzna i dziecko

Samochód pokonał zakręt, wpadł w poślizg, zjechał z drogi, ściął znak, dachował i znalazł się w rowie. Tak przebieg zdarzenia, do którego doszło dziś rano relacjonuje kierowca, który po wypadku trafił do szpitala. Oprócz niego samochodem podróżowało dziecko.

dts

Sytuacja miała miejsce około 7.40 w Królowej Górnej (gmina Kamionka Wielka). Zarówno poszkodowany kierowca, jak i jadące z nim dziecko opuścili pojazd o własnych siłach.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, postawieniu uszkodzonego samochodu na koła oraz rozłączeniu instalacji elektrycznej pojazdu. Po wstępnym zaopatrzeniu przez ratowników medycznych kierujący Fordem został przetransportowany do szpitala, zaś jadące z nim dziecko, u którego nie stwierdzono obrażeń, pozostało na miejscu pod opieką przybyłej na miejsce zdarzenia matki - informują funkcjonariusze PSP.

W działaniach brały udział zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Mystków oraz OSP Królowa Górna.

fot. PSP w Nowym Sączu

 

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.