Jesteśmy pewni, że Wam się to spodoba! Bardzo lubimy szelest papierowej gazety czytanej w kawiarni, ale wiemy też, że dzisiejszy odbiorca oczekuje na różne formy medialnego przekazu. Dlatego już dzisiaj wieczorem oddajemy do Waszej dyspozycji multimedialną wersję „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”.

Czytasz, słuchasz, oglądasz – jedna gazeta, wiele możliwości. Tak najkrócej moglibyśmy opowiedzieć o naszej nowej propozycji. Czyli przygotowaliśmy DTS dla wymagających odbiorców.

Zapewne wiele pań (choć to oczywiście rozwiązania wygodne nie tylko dla kobiet) zajętych codziennymi aktywnościami posłucha tekstów z aktualnego wydania gazety, które specjalnie dla nich przeczytaliśmy.

Dla tych, którzy lubią oglądać, mamy materiał wideo uzupełniający bogatą zawartość kobiecego wydania pt. „Sądeczanka”. Z jednej strony to nasz prezent dla Pań z okazji ich święta, z drugiej jednak chcemy, żeby to święto trwało cały rok. Dlatego regularnie rozszerzać będziemy ofertę materiałów, by w różnej formie docierały do naszychodbiorców.

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii i sugestii dotyczących nowych możliwości odbioru DTS. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsze. DTS to marka tworzona wyłącznie z myślą o Was.

Dobrej lektury, dobrego odbioru!

Zespół Wydawnictwa DOBRE

 

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.