Czyste powietrze - konsultacje z doradcą

Szanowni Państwo,

Rząd Prawa i Sprawiedliwości w trosce o zdrowie, klimat i środowisko przygotował program „Czyste Powietrze”. Program ten pozwoli na znaczne oszczędności w wydatkach związanych z ogrzewaniem domu. Jest to program dofinansowania nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Jego celem jest również zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery. Program daje możliwość dofinansowania w formie dotacji lub pożyczki.

Jednocześnie informuję, iż program Prawa i Sprawiedliwości „Czyste powietrze” będzie realizowany przez kilka lat, ale już dzisiaj pragnę Państwu zaoferować wsparcie w zakresie udziału w programie oraz przygotowania wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Uzyskanie dotacji pozwoli zaoszczędzić nawet do 90%  kosztów inwestycji związanych z modernizacją kotłowni, wymianą źródeł ciepła
i termomodernizacją budynku.  

Począwszy od najbliższego czwartku 11 października 2018 roku w godz. 1400 -1600  i w każdy następny czwartek października i listopada, w Biurze Parlamentarnym PiS, ul. Rynek 10 /5 w Nowym Sączu dyżurował będzie doradca, który bezpłatnie udzieli szczegółowych informacji i porad  w tym zakresie.

Zachęcam do skorzystania z porady doradcy, która pozwoli Państwu na prawidłowe wypełnienie i złożenie wymaganych wniosków.

                                                                                    Z poważaniem,

Iwona Mularczyk

tekst sponsorowany

TRADYCJATEXT

1 comment

  1. ADMIN 8 Październik, 2018 at 15:10 Odpowiedz

    Szanowni Państwo. Ponieważ powyższy tekst jest materiałem sponsorowanym, na życzenie reklamodawcy możliwość komentowania zostaje wyłączona.
    Zapraszamy do dyskusji pod tekstami redakcyjnymi.

Wypowiedz się w tej sprawie