Czarny Potok: samochód dostawczy uderzył w przydrożny przepust

Czarny Potok: samochód dostawczy uderzył w przydrożny przepust

We wtorek w miejscowości Czarny Potok (gmina Łącko) samochód dostawczy zjechał z drogi, wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło 14 listopada około godziny 15:15.

Pojazdem marki Iveco Daily podróżował sam kierowca, który po przebadaniu przez załogę karetki pogotowia ratunkowego pozostał na miejscu zdarzenia.

Jak informują strażacy, samochód dostawczy częściowo blokował ruch na drodze, dlatego konieczne było wydostanie go z rowu. Tył pojazdu wydobyto za pomocą hydraulicznego dźwigu samochodowego, a później wciągnięto samochód na jezdnie z użyciem wyciągarki samochodowej. Na ten czas ruch w obu kierunkach został wstrzymany.

Na miejscu działała policja, pogotowie ratunkowe oraz strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu i OSP Łącko. W celu wyciągnięcia uszkodzonego samochodu z rowu konieczne było także zadysponowanie do akcji ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1.

fot. PSP Nowy Sącz


Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.